Kasutatud

Kasutatud seadmed

Siit lehelt on võimalik leida mõistliku hinnaga kasutatud asju märksõnadega: generaator, turbiin, tuulik, tuulegeneraator, rootortuulik, päiksepaneel, päikesepaneel, moodul, inverter, muundur, kontroller, laadija, ilmajaam, termomeeter, alternaator jms.

art.270215

– Koostootmisjaam PREMI F25

Tšehhi tootja TEDOM poolt ehitatud komplektne maagaasi kütusel põhinev kostootmisjaam on töötanud Eesti ühes katlamajas peamiselt suvise soojusenergia vajaduse katmiseks alates 2006 aasta sügisest. Seoses ümberkorraldustega katlamajas ei ole enam võimalik nende koostootmisjaamadega energiavajadusi rahuldada ja ettevõte müüb seadmete komplekti mõistliku summa eest ära.
Komplekti kuulub 2 generaatorseadet, a´25kW elektrilise- ja 48kW soojusenergiilse võimsusega. Kokku seega 50kW elektrivõimsust ja 96kW soojusvõimsust. Võrguga ühendamiseks on komplekt varustatud nn kontsentraatoriga  (sünkronisaator).

Komplekti hind uuena oli 48.800.-€ + KM.
Täiendava info saamiseks ja oma pakkumise esitamiseks palun saata vastavasisuline email info@copower.ee .

Premi F25

 

– Tuulegeneraator ROPATEC 3kW

Tippkvaliteetne, vertikaalvõlliga, Itaalias toodetud tuulikukomplekt on töötanud Rõuge Ööbikuoru vaatetornis 2006 aasta juulist. Seoses torni renoveerimisega asendatakse senine rootortuulik teise mudeliga ja seega on huvilistel võimalus soetada omale kasutatud rootortuulik, mis kestab veel pikki aastaid. 3kW generaator on mõeldud eelkõige laadimaks 48V akuplokki, kuid on ühendatav ka võrguvooluga – juhul, kui tuuliku energiast ei piisa, võetakse vajaminev energia üldvõrgust.

Seade maksis uuena 15.000.-€

Täiendava info saamiseks ja oma pakkumise esitamiseks palun saata vastavasisuline email info@copower.ee .

Ristsed 23-25.09.06 206 crop